1
2
3
واحد تولید غیرمجاز همبرگر سوسیس و کالباس در رودهن پلمب شد
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از پلمب واحد تولید غیرمجاز همبرگر،‌سوسیس و کالباس در رودهن خبر داد و گفت: در این خصوص یک نفر تولید کننده دستگیر و مواد اولیه و محصولات معدوم شدند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-10-22 10:14

به گزارش فاخته، حسن خیرخواه در گفتگو با خبرگزاری مهر، از کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید و تهیه محصولات پروتئینی خبر داد و اظهار داشت: طی گزارش تلفنی شهروندان به واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند، این واحد تولید همبرگر، سوسیس و کالباس غیرمجاز کشف شده است.

خیرخواه عنوان داشت: پس از اطمینان از اطلاعات و با اخذ دستور کتبی ورود به محل از دادگاه عمومی و انقلاب رودهن و با همکاری صمیمانه عوامل نیروی انتظامی بخش رودهن و کارشناسان شبکه دامپزشکی شهرستان، این کارگاه در شرایط کاملاً غیر بهداشتی با دستور قضائی توسط کارشناسان بهداشت محیط این شبکه بهداشت پلمپ شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند با بیان اینکه تولیدکننده بازداشت و مواد اولیه و محصول تولیدی صورتجلسه و معدوم شدند گفت: پرونده قضائی بهداشتی در این خصوص تشکیل و به دادگاه ارسال شد.

وی در ادامه بیان داشت: ضمن تقدیر از شهروندانی که این مورد را به مسئولان مربوطه گزارش کردند از همه شهروندان می‌خواهیم در صورت مشاهده و یا اطلاع از این موارد سریعاً مأموران بهداشتی را در جریان قرار دهند.
جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

خیرخواه اظهار داشت: خط قرمز مأموران و شبکه بهداشت امنیت بهداشتی و سلامت مردم است که در این خصوص هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری