• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-25 00:00 Time کرونا و دستور پلمپ میدان‌های دام در شهرستان دنا
 
در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا دادستان شهرستان دنا از دامپزشکی خواست نسبت به پلمپ میدان‌های دام‌ در این شهرستان اقدام کند.

به گزارش فاخته به نقل از فارس از سی‌سخت، ، غریب‌پور دادستان شهرستان دنا در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: نانوایی‌ها، رستوران‌ها، مرغداری‌ها و قصابی‌های متخلف این شهرستان معرفی شوند.

دادستان دنا افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا و در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از بهداشت مردم و حفظ جان آنها همه قصابی‌ها،مرغداری‌ها، طرح‌های پرورش ماهی و دامداری‌ها، رستوران‌ها و نانوایی‌ها باید روزانه موارد بهداشتی را رعایت در غیر این صورت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی گفت: دامپزشکی نسبت به پلمپ میدان‌های عرضه دام این شهرستان اقدام کند و متخلفین در اسرع وقت به این دادستانی معرفی شوند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری