• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-25 00:00 Time کشتارگاه‌های دام و طیور طی ایام نوروز در لرستان تعطیل نیستند
 
مدیرکل دامپزشکی لرستان، تاکید کرد: کشتارگاه‌های دام و طیور طی ایام نوروز در این استان تعطیل نیستند.

به گزارش فاخته به نقل از مهر، زینب محمدخانی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، مردم عزیز هم استانی بایستی بیش از پیش رعایت نکات بهداشتی را مدنظر داشته باشند و با مصرف درست لبنیات و مواد خام دامی تحت نظارت دامپزشکی ایمنی بدن خود را بالا ببرند.

وی در خصوص نحوه مصرف گوشت قرمز و شیر تاکید کرد که سعی شود گوشت را به صورت پخته و شیر را بعد از شروع به دمای جوش به وسیله قاشق هم زده و به مدت ۳ تا ۵ دقیقه بجوشانند تا از سلامت کامل آن مطمئن شوند.

مدیرکل دامپزشکی لرستان، افزود: هم استانی‌های عزیز سعی کنند هرگونه خرید مواد خام دامی مورد نیاز خود را از مراکزی که تحت نظارت دامپزشکی بوده تهیه کنند و از خرید مرغ به صورت قطعه شده در مراکز عرضه مواد خام دامی خودداری کنند مگر اینکه این قطعه بندی ها به صورت پک و از طریق مراکز مجاز تحت نظارت دامپزشکی صورت گرفته باشد.

محمدخانی در خصوص شایعه تعطیلی کشتارگاه‌های دام و طیور در استان، گفت: مردم فریب شایعات افراد سود جو را نخورند و از ازدحام بی مورد در مراکز عرضه مواد خام دامی اجتناب کنند چرا که با توجه به تصمیمات صورت گرفته اداره کل دامپزشکی با اتاق اصناف استان، تمام مراکز مذکور در ایام نوروز فعال و آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری