1
2
3
نماینده مجلس شورای اسلامی:
استان گلستان قطب تولید مرغ کشور است
 
غلامعلی کوهساری، نماینده مجلس: گلستان قطب تولید مرغ کشور است و بایستی صنایع بسته بندی و سایر صنایع وابسته به آن نیز در این استان به همان اندازه رشد داشته باشد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-18 12:04

نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره کل دامپزشکی گلستان گفت: دامپزشکی در امر پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی و بیماریهای مشترک بین انسان و دام همواره در خط مقدم است و نقش آن در بهداشت و سلامت جامعه بی بدیل است.

مهندس کوهساری اضافه کرد:با تلاش و زحمات کارکنان دامپزشکی استان خوشبختانه استان از نظر رخداد بیماریهای دام،طیور و آبزیان در وضعیت مطلوبی قرار دارد به طوریکه طبق گزارشات بدست آمده از نظر بیماری لکه سفید میگو، آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ، تب برفکی و بیماری طاعون نشخوراکنندگان کوچک استان پاک هستیم.

کوهساری اذعان داشت: استان گلستان همانطور که در بحث تولید و پرورش مرغ همواره رتبه اول و دوم کشور را داراست میتواند در صنایع بسته بندی و سایر صنایع وابسته نیز قطب کشوری باشد و این استان آماده سرمایه گذاری در این حوزه است و ما نیز از سرمایه گذاران بخش خصوصی علاقه مند در این حوزه استقبال می کنیم.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در این دیدار دکتر محرابی  مدیر کل دامپزشکی استان نیز ضمن تبیین نقش دامپزشکی  در بهداشت و سلامت جامعه  و همچنین پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی ،گزارشی اجمالی از وظایف و فعالیت های دامپزشکی را ارائه داد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری