1
2
3
دکتر علی اصغر شمسی پور به سرپرستی معاونت توسعه و منابع اداره کل دامپزشکی استان مازندران منصوب شد
 
مدیر کل دامپزشکی مازندران طی حکمی دکتر علی اصغر شمسی پور را به سرپرستی معاونت توسعه و منابع اداره کل دامپزشکی استان مازندران منصوب کرد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-17 19:41

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران، دکتر محمد حسن گلپایگانی، طی حکمی دکتر علی اصغر شمسی پور را به عنوان سرپرست معاونت توسعه و منابع اداره کل دامپزشکی استان مازندران منصوب کرد.

آئین تکریم از عملکرد دکتر حمید رسولی زاده و معارفه دکتر علی اصغر شمسی پور صبح روز چهارشنبه 17 آذرماه 1400 با حضور مدیر کل و مدیران ستادی در سالن جلسات دامپزشکی و به صورت وبیناری با مدیران شهرستانی دامپزشکی مازندران برگزار شد.

گلپایگانی در این جلسه از اقدامات رسولی زاده که در این مدت به طور همزمان مسئولیت اداره دامپزشکی شهرستان آمل را عهده دارد بود قدردانی کرد .

دکتر رسولی زاده در حاشیه این مراسم از کلیه مدیران و پرسنل در سطح استان برای همکاری و حمایت برای انجام امور در این حوزه تشکر کرد.

دکتر شمسی پور نیز که با حفظ سمت مسئولیت اداره بهداشت و مراقبت از بیماریهای دامی ، سکان حوزه معاونت توسعه دامپزشکی مازندران را در دست گرفت، گفت: از اعتماد مدیر کل تشکر می کنم و امیدوارم با درک شرایط موجود با کمک و مساعدت به یکدیگر همراه با همدلی و تعامل با بخش فنی دامپزشکی برای پیشبرد اهداف سازمانی امورات محوله تلاش نمائیم.

مدیر کل دامپزشکی ماندزان در این حکم آورده :

جناب آقای دکتر علی اصغر شمسی پور

به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع اداره کل دامپزشکی استان مازندران منصوب می شوید .امید است ضمن تلاش در جهت مدیریت بهینه منابع بویژه منابع انسانی با بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق،دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت مردمی و سازمان متبوع موفق و موید باشیدو با اتکال به خداوند سبحان و توجه به موازین شرع مقدس اسلام  و پیروی از منویات و تدابیر ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز و با بهره گیری از آموزه های  ارزشمند انقلاب اسلامی ، مدیریت جهادی و عمل انقلابی ، وظایف محوله را به نحو شایسته انجام و در همه امور رعایت امانت و تقوا را بنمائید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

گفتنی است پیش از این دکتر شمسی پور ، مسئولیت شهرستانهای نوشهر ، تنکابن و معاونت سلامت دامپزشکی مازندران را در کارنامه خدمت خود دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری