1
2
3
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سازمان دامپزشکی کشور:
دوره آموزشی حضوری ناظرین شرعی 4 استان در مرکز آموزش امام خمینی برگزار ‌می‌شود
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه از برگزاری دوره آموزشی حضوری برای ناظرین شرعی 4 استان تهران، البرز، قم و قزوین در مرکز آموزش امام خمینی خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-16 19:38

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر حجت‌الاسلام دکتر «سید اسماعیل حسینی‌مقدم» مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان در نشست شورای مدیران این سازمان از منظر قرآن کریم حسات انسان را عرصه تجارت عنوان کرد و افزود: «فطرت، عقل، عمر و نیروی انسانی 4 سرمایه انسان است که وسیله تجارت هستند؛ لذا همه انسان‌ها در جهان تاجرند.»
وی پس از موشکافی برخی از زوایای این سرمایه‌های گرانقدر برای انسان گفت: در واقع هر آن کس که عرصه اعتقادش را به سوی خدا کند مجاهدت او نیز در راه خدا خواهد بود. اگرچه در نقطه مقابل آن نیز تجارتی هست که سرمایه‌ها را آورده اما هدایت را با گمراهی معاوضه کردند تجارتی سرشار از خسارت انجام داده اند.
حسینی مقدم در جمع بندی سخنانش به بیاناتی از امیرالمومنین (ع) استناد کرد که در آن قیمت انسان در تجارت را که شامل علم و ادب خدمت به خداست مورد تاکید ویژه قرار داده و آن را موجب بردن سودی در مسیر ولایت خدا و قرب به خدا قرار می‌دهد.
وی در خصوص برنامه‌های حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور ضمن تشکر از همراهی ریاست سازمان دامپزشکی کشور در فراهم کردن اعلام کرد: بناست با حمایت ریاست سازمان و معاونان وی دوره آموزشی حضوری برای ناظرین شرعی 4 استان تهران، البرز، قم و قزوین در مرکز آموزش امام خمینی برگزار شود که آغازی برای توسعه فعالیت‌های آموزشی است.
حسینی‌مقدم همچنین با توجه به نزدیکی دهه فجر خواستار تشکیل ستاد دهه مبارک فجر و گروه‌های جهادی در مجموعه دامپزشکی شد تا در مناطق محروم خدمات روستایی را ارائه کنند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان دامپزشکی کشور در عین درخواست از همه همکاران برای مساعدت به دکتر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور جهت پیشبرد برنامه‌های مهمی که تدارک دیده شده است اضافه کرد: «همچنین در خصوص درخواست‌های عنوان شده اعضای شورای فرهنگی برای حضور مدیران و همکاران در فریضه نماز جماعت امید است تا با پررنگ شدن حضور دوستان در فریضه اقامه نماز جماعت همان نکات ابتدای بحث در کارنامه اعمال همه که در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق خدمت را یافته ایم، ثبت و ماندگار شود.»

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری