1
2
3
سه محموله مرغ زنده در بیجار توقیف شد
 
رییس شبکه دامپزشکی بیجار گفت: سه دستگاه کامیون حامل مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی شب گذشته در این شهرستان شناسایی و با همکاری نیروی انتظامی توقیف شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-09 12:36

به گزارش فاخته، هادی اسکندری روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این خودروها حامل بیش سه هزار و ۵۰۰ قطعه مرغ زنده به وزن ۱۱ تُن و به ارزش ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بودند که از یکی از مرغداری‌های فاقد مجوز حمل بهداشتی بیجار با هدف سودجویی بارگیری شده بود.

وی اضافه کرد: پس از انعکاس موضوع به مقامات قضایی، خودروهای حمل توقیف شده و محموله های مرغ نیز برای کشتار و عرضه با قیمت مصوب دولتی به کشتارگاه بیجار  ارسال شدند.

رییس شبکه دامپزشکی بیجار همچنین از  پلمپ یک واحد عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان خبر داد و گفت: در بازدیدهای مستمر اکیپ های نظارت بر بهداشت عمومی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و در راستای جلوگیری از تخلفات بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان، یک واحد عرضه فرآورده های خام دامی پلمپ شد.

اسکندری افزود: در بازدیدهای صورت گرفته از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی توسط بازرسان بهداشتی این شبکه، یک واحد عرضه فرآورده خام دامی به علت عرضه مرغ تاریخ مصرف گذشته و تخلفات بهداشتی و عدم توجه به تذکرات داده شده در زمینه رعایت اصول بهداشتی پلمپ و پرونده واحد به منظور رسیدگی های بیشتر به مراجع قضایی ارسال شد.

وی تاکید کرد: واحد نظارت بر بهداشت عمومی شبکه دامپزشکی بیجار، مسئولیت نظارت بر عرضه‌ بهداشتی فرآورده‌های خام دامی را بر عهده دارد و عموم مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفات بهداشتی، مراتب را از طریق تلفن ۳۸۲۲۳۹۹۱ و یا تلفن گویای ۱۵۱۲ گزارش نمایند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری