• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
در راستای پیشگیری از کرونا صورت گرفت:
Time 1398-12-21 Time دستور تعطیلی باغ وحش، باغ پرندگان و بازار پرندگان مشهد
 
با توجه به ضرورت پیشگیری از بیماری کرونا دستور تعطیلی باغ وحش وکیل آباد، باغ پرندگان و بازار پرندگان مشهد از سوی شبکه دامپزشکی مشهد اخذ و ابلاغ شد. ...


رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد با اعلام این خبر افزود: این تعطیلی در راستای اجرای بند هشتم مصوبات کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی مشهد انجام شده است.

دکتر محمود جوادی نژاد اظهار کرد: همچنین طی مکاتبه ای که شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد در این خصوص انجام داده، مسئولین فنی بهداشتی مراکز یادشده موظف به تشدید نظارت های بهداشتی و نظارت بر ضدعفونی کامل محوطه مراکز یادشده گردیده اند.

وی به کلیه شهروندان توصیه کرد با توجه به شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی از تجمع و آمد و شد در مراکزی نظیر مراکز یادشده پرهیز کنند.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

دامپزشکی به جز بخش نظارتش کلا باید تعطیل شه

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29