1
2
3
مجله «طب دامپزشکی جایگزین» در «گوگل اسکولار» نمایه شد
 
سردبیر مجله علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از نمایه شدن مجله با عنوان journal of alternative veterinary medicine (طب دامپزشکی جایگزین) در پایگاه اطلاعاتیgoogle scholar خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-06 18:26

به گزارش فاخته، مختار مختاری با اعلام نمایه‌شدن مجله طب دامپزشکی جایگزین در پایگاه اطلاعاتی (گوگل اسکولار) google scholar در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا در کازرون اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با اخذ مجوز مجله طب دامپزشکی جایگزین از کمیسیون نشریات دانشگاه آزاد اسلامی از سال ۱۳۹۶ نسبت به چاپ مقالات علمی تخصصی به زبان انگلیسی و فارسی اقدام کرده است.

استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون افزود: «مجله طب دامپزشکی جایگزین» تنها مجله‌ای است که در زمینه دامپزشکی و سایر علوم مرتبط با این رشته در استان‌های جنوبی کشور میان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی منتشر می‌شود که با تمهیدات و اخذ مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مقالات در این مجله در بعضی شمارگان به زبان فارسی و بعضی شمارگان به زبان انگلیسی چاپ و باعث تسهیل در روند چاپ مقالات استادان و دانشجویان می‌شود.

مختاری با قدردانی از اعضای هیئت تحریریه مجله طب دامپزشکی جایگزین تأکید کرد: دفتر مجله مشتاقانه منتظر دریافت مقالات علمی و پژوهشی استادان ارجمند و دانشجویان و دریافت نظر آنان است تا در آینده شاهد ارتقای کیفی و استانداردسازی این نشریه با توجه به رتبه‌بندی جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نمایه شدن آن‌ در وب‌سایت‌های بین‌المللی دیگر باشیم.

وی بیان کرد: مجله طب دامپزشکی جایگزین، مجله دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با دسترسی آزاد بوده که به‌صورت فصل‌نامه منتشر می‌شود، این مجله مقالات مختلف پژوهشی در رابطه با مطالعات بالینی، آزمایشگاهی، تحقیقات روی حیوانات و پژوهش‌های انجام شده در حیطه‌های مختلف دامپزشکی و زیست‌شناسی را برای بررسی و چاپ مدنظر قرار می‌دهد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

هدف از انتشار این مجله افزایش سطح دانش و آگاهی به وسیله انتشار یافته‌های جدید دام‌پزشکی و زیست‌شناسی است و در یکصد و سومین جلسه کمیسیون بررسی و تأیید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، مهر ۹۵ با انتشار این نشریه موافقت شد و اکنون دریافت و چاپ مقاله در این مجله رایگان است.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری