1
2
3
تداوم همکاری سازمان های دامپزشکی و محیط زیست برای پیشگیری و مدیریت بیماری‌ها در حیات وحش
 
در دومین جلسه همکاری مشترک در راستای سلامت واحد در کشور، بر تداوم همکاری ها برای پیشگیری و مدیریت بیماری‌ها در حیات وحش تاکید شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-03 19:29

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا، دومین جلسه کمیته مشترک در راستای سلامت واحد در کشور در خصوص پیشگیری و مدیریت بیماری های حیات وحش با حضور مدیر کل دفتر تخصصی سازمان محیط زیست، نمایندگان سازمان دامپزشکی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دفترحفاظت و مدیریت حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

این جلسه با هدف بررسی اقدامات و فعالیت های مشترک در زمینه پیشگیری و مهار بیماری های واگیر به خصوص طاعون نشخوارکنندگان کوچک (PPR) و بیماری های مشترک مانند آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در حیات وحش در دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش برگزار شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

طی این جلسه بر تداوم اطلاع رسانی و همکاری های فی مابین تأکید شد و از مواردی که در خصوص پیشگیری و مهار بیماری هایی از جمله آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، نحوه برخورد با تلفات احتمالی پرندگان در میانکاله و سایر مناطق، پایش غیر فعال در حیات وحش، شیوع هاری و ضرورت کنترل جمعیت سگ های بی سرپرست در حیات وحش و واکسیناسیون مستمر دام های اهلی بر علیه PPR مورد بررسی و هماهنگی های لازم قرار گرفت.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری