1
2
3
کشف و ضبط بیش از یک تُن فرآورده خام دامی غیربهداشتی در اهواز
 
رئیس اداره دامپزشکی اهواز از کشف و ضبط بیش از یک تُن فرآورده خام دامی غیربهداشتی و غیرقابل‌مصرف انسانی در سطح شهرستان اهواز خبر داد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-09-03 11:18

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا، دکتر رضا حفیظی در تشریح این خبر اظهار داشت: بر اساس وظایف نظارتی اداره دامپزشکی اهواز در راستای ارتقای سلامت غذائی جامعه و بازدیدهای مشترک با مرکز بهداشت استان که به‌صورت مداوم و مستمر در سطح شهر اهواز از مراکز عرضه صورت می‌پذیرد، بیش از یک تُن مواد و فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی و غیرقابل‌مصرف انسانی به دلیل غیربهداشتی و تاریخ منقضی بودن در سطح شهرستان اهواز کشف و ضبط گردید.

وی با اشاره به اینکه مواد خام دامی فاسد کشف شده شامل انواع گوشت ماهی، مرغ و گوشت قرمز گرم و منجمد بوده است، افزود: هنگام بازرسی و نظارت کارشناسان بر مراکز عرضه و فروش فرآورده‌های خام دامی شهرستان، جمع‌آوری و ضبط شده است، از شهروندان عزیز درخواست نمود از خرید هرگونه مواد خام دامی فله‌ای و یا در بسته‌های بدون مشخصات و برچسب و جت پرینت خودداری کنند و در هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای محصولات توجه کنند.

رئیس اداره دامپزشکی اهواز ضمن اشاره به فعالیت ۸۰۰ واحد عرضه و فروش مواد خام دامی در شهرستان و گستردگی این مراکز در شهرستان، گفت: کارشناسان اداره دامپزشکی بر فرایند تولید، کشتار و عرضه گوشت دام و طیور نظارت مستمر دارند و اکیپ‌های ثابت و سیار همه روزه بر این امر اهتمام می‌ورزند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

حفیظی در پایان از همشهریان محترم درخواست نمود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی می‌توانند مراتب را از طریق شماره تلفن ۳۳۳۶۹۱۲۱ اطلاع‌رسانی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری