1
2
3
کارخانه متخلف تولید خوراک دام در مریوان پلمب شد
 
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان گفت: یک واحد کارخانه تولید خوراک دام و طیور در این شهرستان با شکایت دامپزشکی و حکم قضایی پلمب شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-08-29 11:32

به گزارش فاخته، دکتر مسعود خاتمی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در پی بازدیدهای مستمر و بازرسی از واحدهای عرضه کننده فرآورده های دام و کارخانه های تولید خوراک دام و طیور یک واحد متخلف شناسایی شد.

وی افزود: این واحد تولید کننده خوراک دام و طیور با وجود حضور فعال مسوول فنی بهداشتی و نظارت بهداشتی از این واحد، اما تذکرات مکرر کتبی و شفاهی برای تمدید پروانه بهداشتی آن بی نتیجه ماند.

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان مریوان یادآور شد: بعد از سرپیچی از دستورات شبکه دامپزشکی توسط این واحد متخلف، نهایتا با اخذ دستور قضایی و همکاری کارکنان اداره نظارت بر اماکن عمومی این واحد پلمب شد.

وی اضافه کرد: در شهرستان مریوان یک واحد کارخانه تولید خوراک طیور، یک واحد تولید خوراک دام فعال و یک واحد کارخانه تولید خوراک طیور غیرفعال وجود دارد.

خاتمی تاکید کرد: هرگونه فعالیت برای تهیه و تولید خوراک دام و طیور در شهرستان منوط به اخذ پروانه های بهداشتی لازم از اداره کل دامپزشکی استان کردستان است و تولید محصول بدون پروانه بهداشتی تخلف محسوب می شود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی با تاکید بر اهمیت ویژه حفظ سلامت مصرف کننده اظهار داشت: حضور مسوول فنی بهداشتی در هنگام تولید در کارخانه ها و یا کشتارگاه های دام و طیور ضروری است و در صورت رعایت نکردن هر یک از شرایط لازم با واحد متخلف برخورد خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری