1
2
3
حبس، تبعید و منع اشتغال مجازات متخلفان کشتار دام آلوده در بیجار
 
معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: دادگاه کیفری 2 شهرستان بیجار، افراد خاطی در رابطه با کشتار دام سقط شده، مریض و آلوده در بیجار را به تحمل مجازات تبعید، حبس و منع اشتغال محکوم کرد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-19 00:00

به گزارش فاخته دکتر ناصر مخدوم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهاررداشت: دادگاه کیفری 2 شهرستان بیجار، افراد خاطی در رابطه با کشتار دام سقط شده، مریض و آلوده در بیجار را به تحمل مجازات تبعید، حبس و منع اشتغال محکوم کرد.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان افزود: در پی تشکیل پرونده و جمع‌آوری مدارک مستند و شکایت شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار علیه دو نفر که در محل کاروانسرای خود در شهرستان بیجار اقدام به کشتار دام‌های تلف شده و سقط شده و سپس توزیع آن در برخی اماکن نموده بودند، شعبه 101 دادگاه کیفری 2 شهرستان بیجار بعلت تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق ذبح غیر مجاز، توزیع و فروش گوشت‌های آلوده، سقط و تلف شده در محل غیرمجاز مورد پیگرد قرار داد.

وی تصریح کرد: پس از بررسی شواهد و مدارک متقن و محرز شدن تخلف عنوان شده، یکی از متهمین را به تحمل 4 ماه حبس تعزیری و متهم ردیف دوم را نیز به تحمل 12 ماه حبس تعزیری، منع اقامت در شهرستان بیجار به مدت یک سال، منع اشتغال به دامداری و خرید و فروش دام به مدت یک سال و پلمب کاروانسرای متهم به مدت یک سال محکوم کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری