1
2
3
کشف اجساد چندین سگ در پارک ساحلی اهواز/ یکی از فعالان حقوق حیوانات: به وسیله سم کشته شده‌اند
 
حامیان حقوق حیوانات، شهرداری اهواز را مسئول ریختن سم و کشتار سگ‌های بلاصاحب در روزهای اخیر می دانند، این در حالیست که شهرداری اهواز این مساله را رد می‌کند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-19 00:00

به گزارش فاخته به نقل از عصرایران؛ در روزهای اخیر، فعالان حقوق حیوانات دوباره به کشتار سگ‌های بدون صاحب در اهواز اعتراض کرده‌اند. آنها با انتشار تصاویری از اجساد سگ‌های بدون صاحب در اهواز در فضای مجازی، شهرداری را عامل کشتار آنها اعلام کرده‌اند. تصاویر منتشر شده کارگران شهرداری اهواز را در حال جمع آوری لاشه سگ‌ها از جاده ساحلی غربی نشان می‌دهد.

یکی از فعالان حقوق حیوانات در این باره به ایرنا گفت: بقایای اجساد حدود ۱۰ قلاده سگ بلاصاحب صبح امروز (دوشنبه) در جاده ساحلی اهواز بوده و مابقی را کارگران شهرداری جمع آوری کرده بودند.

کیان قنواتی افزود: کشتار سگ‌های بلاصاحب بر اساس گزارش‌هایی که حامیان حیوانات و افرادی که به این حیوانات غذارسانی می‌کردند، از سه روز پیش آغاز شده و همه آنها به وسیله سم کشته شده‌اند.

وی مسئول این کشتار را شهرداری اهواز دانست و تاکید کرد: تعداد زیادی از لاشه‌ها توسط ماموران شهرداری جمع آوری شده و تعدادی در کنار ساحل هنوز باقی مانده است.

قنواتی تصریح کرد: پیش از این در برخی دیگر از نقاط اهواز نیز اجساد سگ‌های بلاصاحب که به وسیله سم کشته شده بودند، پیدا شده بود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری