1
2
3
به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند
 
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی: به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، علاوه بر ارسال گزارش های ماهانه توسط داروخانه ها و مراکز پخش دارو به اداره کل دامپزشکی، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-27 11:29

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر محمد اصغرزاده مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ داروخانه دامپزشکی در استان فعالیت دارند گفت: از ابتدای سال تا کنون ۳۳۵ مورد بازدید از داروخانه های استان صورت گرفته است.

او افزود: به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، علاوه بر ارسال گزارش های ماهانه توسط داروخانه ها و مراکز پخش دارو به اداره کل دامپزشکی، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند.

اصغر زاده با بیا‌ن اینکه کارشناسان ادره کل دامپزشکی استان و شبکه های دامپزشکی به صورت مستمر بر ورود و خروج دارو و توزیع آن نظارت دارند اظهار کرد: هدف از رصد و پایش داروخانه ها و مراکز پخش دارو در استان، جلوگیری از قاچاق دارو های دامپزشکی و تأمین به موقع دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و ریز مغزی های مورد نیاز جمعیت دامی استان است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی تصریح کرد: دامداران واکسن و داروی مورد نیاز دام را تنها براساس نسخه دامپزشک از مراکز مجاز توزیع دارو تهیه نمایند و به مراکز غیرمجاز مراجعه نکنند، زیرا ممکن است دارو یا واکسن تقلبی بوده و باعث اثرات بدی برای دام و حتی سبب مرگ دام شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری