1
2
3
به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند
 
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی: به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، علاوه بر ارسال گزارش های ماهانه توسط داروخانه ها و مراکز پخش دارو به اداره کل دامپزشکی، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-27 11:29

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر محمد اصغرزاده مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۶ داروخانه دامپزشکی در استان فعالیت دارند گفت: از ابتدای سال تا کنون ۳۳۵ مورد بازدید از داروخانه های استان صورت گرفته است.

او افزود: به منظور جلوگیری از قاچاق دارو و واکسن، علاوه بر ارسال گزارش های ماهانه توسط داروخانه ها و مراکز پخش دارو به اداره کل دامپزشکی، کلیه داروها و واکسن ها از طریق سامانه d.ivo.ir ثبت و توزیع می‌شوند.

اصغر زاده با بیا‌ن اینکه کارشناسان ادره کل دامپزشکی استان و شبکه های دامپزشکی به صورت مستمر بر ورود و خروج دارو و توزیع آن نظارت دارند اظهار کرد: هدف از رصد و پایش داروخانه ها و مراکز پخش دارو در استان، جلوگیری از قاچاق دارو های دامپزشکی و تأمین به موقع دارو، واکسن، مواد بیولوژیک و ریز مغزی های مورد نیاز جمعیت دامی استان است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی تصریح کرد: دامداران واکسن و داروی مورد نیاز دام را تنها براساس نسخه دامپزشک از مراکز مجاز توزیع دارو تهیه نمایند و به مراکز غیرمجاز مراجعه نکنند، زیرا ممکن است دارو یا واکسن تقلبی بوده و باعث اثرات بدی برای دام و حتی سبب مرگ دام شود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

هنوز وارد نشده ام

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری