1
2
3
نمونه برداری از تلفات فک خزری در سواحل بندرانزلی
 
کارشناس شبکه دامپزشکی بندر انزلی به همراه نماینده محیط زیست و مسئول مرکز حفاظت از فک خزری ایران نسبت به بازدید از تلفات و نمونه برداری آن ها اقدام و نمونه ها جهت انجام آزمایشات لازم به آزمایشگاه ارسال شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-24 17:44

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گیلان، دکتر موسوی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بندرانزلی با اعلام این خبر گفت:  به دنبال گزارش و مشاهده تلفات در چند قلاده فک خزری در سواحل، کارشناس شبکه دامپزشکی به همراه نماینده محیط زیست و مسئول مرکز حفاظت از فک خزری ایران نسبت به بازدید از تلفات و نمونه برداری آن ها اقدام و نمونه ها جهت انجام آزمایشات لازم به آزمایشگاه ارسال شد.

موسوی همچنین در ادامه افزود:  برخی از لاشه ها بیش از یک هفته از تلفات آن ها  گذشته بود دچار فساد شده و با موج دریا به ساحل رسیده بودند که ارزش تشخیصی نداشتند .

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی در ادامه گفت: فک خزری یک گونه پستاندار دریایی است که تنها در دریای خزر و رودخانه‌های منتهی به آن  زندگی می‌کند و به دلیل صید بی‌رویه و به هم خوردن شرایط زیستی ، آلودگی‌های محیطی و نوعی بیماری  ویروسی به این‌ گونه منتقل  ودر سال‌های اخیر موجب تلفات زیادی در آن ها شده است .

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری