1
2
3
تعریف و تمجید خبرگزاری دانشگاه آزاد از تعدد دانشکده های دامپزشکی این دانشگاه:
Time دانشگاه آزاد، قطب علمی دامپزشکی کشور
خبرگزاری «آنا» منتسب به دانشگاه آزاد اسلامی امروز در خبری کوتاه به تعریف و تمجید از تعدد دانشکده های دامپزشکی این دانشگاه پرداخت.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-21 19:31

به گزارش فاخته در این خبر آمده است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۲ دانشکده دامپزشکی در ۱۲ استان تاسیس کرده است که هرکدام با پتانسیل‌های فراوان ازجمله اعضای هیات‌علمی توانمند، آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های معتبر، آموزش این رشته به دانشجویان را به‌صورت تخصصی دنبال می‌کنند.به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری آنا، دامپزشکی علم‌ شناخت‌ بیماری‌های دامی اعم‌ از بیماری‌های مشترک بین‌ انسان‌ و حیوان‌ یا بیماری‌های خاص‌ دام‌، پیشگیری از بیماری‌ها، معالجه‌ بیماری‌ها و همچنین‌ علم‌ تغذیه‌ انسان‌ و دام‌ است. بی‌شک هدف‌ نهایی دامپزشکی درمان‌ حیوانات‌ نیست‌ بلکه‌ تأمین‌ موادغذایی و بهداشت‌ انسان‌ نیز ازجمله اهدافی است که در علم دامپزشکی دنبال می‌شود. مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی معتقدند درمان موجود زنده اعم از انسان و حیوان بدون بیمارستان، کلینیک، تجهیزات آزمایشگاهی و آموزه‌های عملی امکان‌پذیر نیست.
جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
البته تربیت فارغ‌التحصیلان موفق در این حوزه نیز بدون داشتن این امکانات ممکن نخواهد بود. بنابراین مسئولان این دانشگاه تلاش کرده‌اند با راه‌اندازی دانشکده‌های دامپزشکی به این مهم برسند. دانشگاه آزاد اسلامی ۱۲ دانشکده دامپزشکی در ۱۲ استان تاسیس کرده است که هرکدام با پتانسیل‌های فراوان ازجمله اعضای هیات‌علمی توانمند، آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های معتبر، آموزش این رشته به دانشجویان را به‌صورت تخصصی دنبال می‌کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
 
2021 - Oct - 20