1
2
3
عاملان حمله به اکیپ های دامپزشکی و خودروی نیروی انتظامی به مراجع قضایی معرفی شدند
 
مدیر کل دامپزشکی استان کردستان گفت: در جریان توقیف دو محموله مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه ای که قصد خروج غیر قانونی از استان را داشت، عوامل حمل با پرسنل دامپزشکی درگیر و به خودرو پلیس نیز آسیب وارد کردند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-21 18:59
به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، مدیر کل دامپزشکی کردستان گفت در جریان توقیف دو محموله مرغ زنده بدون مجوز بهداشتی قرنطینه ای که قصد خروج غیر قانونی از استان را داشت، عوامل حمل با پرسنل دامپزشکی درگیر و به خودرو پلیس نیز آسیب وارد کردند.
دکتر مجتبی ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استان کردستان افزود در جریان بازدید اکیپ های مشترک انتظامی و دامپزشکی از محورهای مواصلاتی استان و در حین توقیف دو خودرو حمل مرغ زنده فاقد گواهی بهداشتی قرنطینه ای، صاحبان خودرو ضمن حمله به عوامل تلاشگر و زحمت کش اکیپ های دامپزشکی، به خودروی سمند نیروی انتظامی آسیب جدی وارد کردند.
دکتر ورمقانی اظهار داشت پس از هماهنگی لازم و بر اساس دستور مقام قضایی، محموله یاد شده برای کشتار به قیمت مصوب دولتی و عرضه در مراکز عرضه استان به کشتارگاه طیور منتقل و خودروها پس از تخلیه بار در کشتارگاه، توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری