1
2
3
به‌مناسبت روز دامپزشکی؛
برترین‌های دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تجلیل شدند
 
کارکنان و استادان نمونه دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌مناسبت روز دامپزشکی تجلیل شدند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-07-14 17:38

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری آنا، کارکنان و استادان نمونه دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به‌مناسبت روز دامپزشکی و با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و مسئولان دانشگاهی تجلیل شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در این مراسم با تسلیت ایام رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) روز دامپزشکی را تبریک گفت و اظهار کرد: دانشکده دامپزشکی واحد تبریز یکی از دانشکده‌های موفق و پرافتخار این دانشگاه بوده و فعالیت‌های بسیار مهمی در این دانشکده انجام شده و فارغ‌التحصیلان بسیار توانمندی به جامعه تحویل داده‌ایم.

عزیز جوانپور افزود: با توجه به اقلیم آب و هوایی، رشته دامپزشکی در استان آذربایجان شرقی بسیار اهمیت دارد و دانشکده دامپزشکی واحد تبریز به‌عنوان یکی از دانشکده‌های دامپزشکی قدرتمند استان نقش بسیار مهمی را ایفا کرده و بخش سلامت دام در دست استادان مجرب این دانشکده است.

وی به راه‌اندازی کامل بیمارستان دامپزشکی واحد تبریز اشاره کرد و با قدردانی از پیگیری‌های محمود بهشتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی واحد تبریز عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات بیمارستان دامپزشکی در آینده نزدیک شاهد تحولات عظیمی در صنعت دامپزشکی خواهیم بود.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و واحد تبریز بیان کرد: اکنون از بسیاری از شهرها مانند اصفهان، کرمانشاه و ... برای انجام جراحی دام به دانشکده دامپزشکی و بیمارستان دامپزشکی مراجعه می‌کنند.
به گزارش آنا، در پایان این مراسم از کارکنان بازنشسته و نمونه و استادان دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری