• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-14 00:00 Time ممنوعیت قطعه بندی انواع گوشت در قزوین
 
قطعه بندی گوشت قرمز، مرغ و ماهی در فروشگاه‌ها و مراکز عرضه در قزوین به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع اعلام شد.

به گزارش فاخته به نقل از ایلنا از قزوین، حمیدرضا زینالی اظهار کرد: بر این اساس قطعه بندی گوشت قرمز، مرغ و ماهی در مراکز عرضه ممنوع بوده و واحدهای فروشگاهی باید از این اقدام پرهیز کنند.

مدیرکل دامپزشکی استان افزود: به شهروندان پیشنهاد می‌شود در صورتی‌که خود امکان قطعه بندی گوشت در منزل را ندارند گوشت‌های بسته‌بندی شده که با رعایت نکات بهداشتی در واحدهای تولیدی بسته‌بندی شده‌اند را خریداری کنند.

زینالی بیان کرد: شهروندان پس از دست زدن به فرآورده های خام دامی باید دست های خود را با صابون شست و شو دهند.

وی ادامه داد: به همه واحدهای دامی در استان دستورالعمل های مربوط به ارتقای موارد بهداشتی ابلاغ شده و از کارکنان و بهره‌برداران خواسته شده تا با رعایت بهداشت فردی از میزان ترددها کاسته و محوطه دامداری‌ها، مرغداری ها و آبزی پروری ها را به شکل مستمر ضدعفونی کنند.

این مسئول عنوان کرد: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا به تمامی مراجعان به اداره کل دامپزشکی در بدو ورود دستکش یکبار مصرف و ماسک تحویل می شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری