1
2
3
پیام شما؛
گلایه یک دامپزشک از نبود نظارت نظام دامپزشکی بر عملکرد کلینیک های مشهد
 
روزگذشته، یکی از مخاطبان فاخته که دارای مدرک دامپزشکی عمومی از دانشگاه فردوسی مشهد نیز هست پیامی گلایه آمیز به فاخته ارسال کرد و خواستار پیگیری آن شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-06-25 10:43

در پیام ارسالی دکتر بهنام عباسی که در کلینیک حیوانات خانگی در مشهد مشغول به کار است ذکر شده:

«از مهمترين مشكلات مربوط به اين شغل بي توجهي نظام دامپزشكي به فارغ التحصيلان اين رشته و عدم تعيين دريافتي توسط نظام است لذا كلينسين ها به صورت توافقي قيمت را با دامپزشك تعيين مي كنند و از  آنجايي كه كلينيسين هاي مشهد داراي كانال و گروه مي باشند باهم اتحاد دارند كه ازين نرخ بيشتر به نيروی خود ندهند و اين مسئله بي ....نظام دامپزشكي را در تعيين ميزان درامد دامپزشكان عمومي مطرح مي كند و به علاوه عده زيادي از دانشجويان در حال تحصيل وارد بازار كار شده با حداقل دريافتي حاضر به كار كردن مي شوند در نتیجه كلينيسين ها بطور غير قانوني از دانشجويان دامپزشكي كار مي كشند و نياز كمتري به فارغ التحصيلان پيدا مي كنند. متاسفانه هيچ بازديد كننده اي از طرف نظام براي بازديد وضعيت كلينيك ها فرستاده نمي شوند و سوال اينجاست پس وظيفه شما چيست؟ اگر ميزان درامد را كلينيسين تعيين مي كند پس نظام دامپزشكي چه حمايتي از فارغ التحصيلان اين رشته مي كند؟؟؟ مسئله مهمتر مربوط به كساني است كه هنوز شماره نظام دامپزشكي دريافت نكرده اند و مشغول به كار در كلينيك ها مي باشند!!! پس فرق بين كسي كه فارغ التحصيل شده و شماره نظام گرفته و سالانه هزينه بايت تمديد شماره نظام پرداخت مي كند با كسي كه هنوز شماره نظام ندارد چيست؟ آيا نظام و یا بخش دولتی تصميمي ندارند اين مسئله را پيگيري كنند ؟؟؟»

 این پیام، در بردارنده نظرات پایگاه خبری تحلیلی فاخته نیست. اما فاخته آمادگی دارد تا جوابیه شورای نظام دامپزشکی استان یا دیگر صنوف مرتبط را برای آگاهی ارسال کننده پیام و دیگر همراهان و مخاطبان خود منتشر کند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37391542
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، سجادیه6، مجتمع آرامس، تیپ یک شرقی ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری