1
2
3
در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی؛
Time اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی دستگاه برتر با کسب بالاترین امتیاز شناخته شد
در جشنواره شهید رجایی، اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در بین تمامی دستگاههای اجرایی این استان به عنوان دستگاه برتر با کسب بالاترین امتیاز در استان انتخاب شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-06-17 13:20

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، در جریان برگزاری بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی، بر اساس ارزیابی ستاد مرکزی جشنواره و تیم ارزیابی عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره کل دامپزشکی استان با کسب بالاترین امتیاز در مجموع شاخص‌های اختصاصی و عمومی موفق به کسب رتبه برتر در بین تمامی دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی در سال 1399 شد.
در این مراسم که به ‌منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم و با حضور دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، دکتر بهبودی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران کل ادارات و روسای سازمان ها و دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تجلیل شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

دکتر امیر حسین بهداد مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم برای چهارمین بار در سالهای گذشته به‌عنوان مدیر دستگاه‌ اجرایی موفق به کسب رتبه برتر در در این جشنواره شد و لوح تقدیر این جشنواره توسط استاندار آذربایجان شرقی به وی اهدا گردید.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
 
2021 - Oct - 20