• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-10 00:00 Time حمایت تمام قد سازمان دامپزشکی از موسسه رازی
 
رییس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به نقش اساسی موسسه رازی در تامین واکسن های مورد نیاز سازمان دامپزشکی، حمایت از این سازمان را مهم تلقی کرد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری موج البرز، دکتر علیرضا رفیعی پور در نشست فصلی مسوولان موسسه رازی و سازمان دامپزشکی که در کرج برگزار شد  گفت: حمایت از تولید کننده داخلی که توان و ظرفیت تامین نیازهای کشور را دارد در دستور کار سازمان دامپزشکی است.

وی اضافه کرد: این سازمان اقدامات لازم برای حمایت از تولیدات موسسه رازی به عنوان تولید کننده اصلی واکسن و مرکز تولیدی و تحقیقاتی بزرگ کشورمان را در مقابل واکسن های مشابه خارجی انجام داده و تا حصول نتیجه پیگیر است.

رفیعی پور با بیان اینکه موسسه رازی مجموعه توانمند کشورمان در تحقیق و تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک است، اظهارداشت: این موسسه تاکنون نقشی اساسی در تامین واکسن های مورد نیاز سازمان دامپزشکی داشته و شایسته است که در شرایط بیشتر از همیشه از آن حمایت شود.

 موسسه تحقیقات واکس و سرم سازی رازی مستقر در البرز به عنوان نخستین و بزرگترین تولید کننده فرآورده های بیولوژیک در خاورمیانه در ۱۶ دی ماه سال ۱۳۰۳ تاسیس شد و از آن زمان تاکنون با حدود ۹۵ سال قدمت در عرصه سلامت کشور حضوری برجسته دارد.

در این مجموعه استراتژیک، به واسطه سال ها تحقیق و پژوهش محققان و پژوهشگران برجسته کشور، حدود ۹۰ درصد واکسن های انسانی، ۹۰ درصد واکسن های دامی و ۳۰ درصد واکسن های مصرف طیور کشور تولید می شود

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری