1
2
3
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور
 
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور با حضور فرماندار شهرستان کنگاور،مدیر کل و مسئول حراست اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-05-24 18:03

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، تودیع ومعارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور با حضور فرماندار شهرستان کنگاور،مدیرکل و مسئول حراست و جمعی از همکاران در دفتر فرماندار برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم  دکتر حسین حیدری مدیر کل دامپزشکی استان ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم  ،مهم ترین وظیفه و رسالت دامپزشکی را تامین امنیت غذایی و حفظ سرمایه های دامی دانست که درنهایت منجر به بهینه سازی بهداشت دامی میشود.
در ادامه دکتر حیدری ضمن اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان از نظر  جمعیت دام ،طیور ،آبزیان و زنبور عسل و ضرورت کار و‌تلاش مضاعف ،از زحمات دکتر ناصح کیخسروی تقدیر و تشکر نمود و دکتر رسول ریزوندی به عنوان سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور معرفی گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
مدیر کل در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر ریزوندی از خدمات و تلاش دکتر کیخسروی مسئول سابق اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور که منجر به پیشبرد اهداف والای اداره کل دامپزشکی استان گردید، تقدیر نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-38901369
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری