• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-06 00:00 Time فرآورده‌های دامی میتواند از طریق فیزیکی ناقل ویروس کرونا باشد
 
مسئول نظارت اداره کل دامپزشکی کردستان گفت: فرآورده‌های دامی هم می‌تواند از طریق فیزیکی ناقل ویروس کرونا باشد، اما این بیماری مشترک میان دام و انسان نیست

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج، با وجود نظارت‌های مستمر شبکه دامپزشکی استان بر سلامت مواد خام دامی، این مواد خوراکی رو از فروشگاه‌های معتبر تهیه و حتما در پخت اون دقت کافی رو داشته باشید.

دامپزشکی استان هم نظارت‌های ویژه‌ای را در رابطه با عرضه گوشت و لبنیات به صورت روزانه در دستور کار قرار داده اند.

لبنیات و گوشت دام و طیور بیماری کرونا نمی‌گیرند، اما ممکن است ناقل بیماری باشند.

مسئول نظارت اداره کل دامپزشکی کردستان می‌گوید فرآورده‌های دامی هم می‌تواند از طریق فیزیکی ناقل ویروس کرونا باشد، اما این بیماری مشترک میان دام و انسان نیست.

دکتر پارسافر با اشاره به نظارت اکیپ‌های دامپزشکی در سراسراستان گفت: ۱۰۰ بازرس روزانه دوبار از محل‌های توزیع و عرضه گوشت و فراورده‌های دامی بازرسی می‌کنند.

او افزود: شهروندان از طریق اماکن مجاز گوشت و لبنیات را تهیه کنند و در صورت مشاهده تخلف، با سامانه ۱۵۲۲ تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری