• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-03 00:00 Time برزیل از روسیه گوشت وارد می‌کند
 
در حالی که برزیل صادرکننده عمده گوشت به کشورهایی از جمله ایران است، شرکت‌های روسی، گوشت باکیفیت را در رستوران‌ها و هتل‌های این کشور عرضه می‌کنند.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، بزرگترین تولیدکننده گوشت روسیه «میراتورگ» اعلام کرده که نخستین محموله 13 تنی گوشت گاو را به زودی به مقصد برزیل روانه خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید این محصولات گوشتی قرار است در هتل‌‌ها و رستوران‌های برزیل توزیع شود.

ویکتور لینیک رئیس شرکت میراتورگ اعلام کرد که سیاست این شرکت توسعه صادرات، محصولات با ارزش افزوده بالا و قابل رقابت در بازارهای جهانی است.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت روی فرهنگ غذایی کشورهایی که واردکننده گوشت از روسیه هستند توجه دارد و تلاش می‌کند تا عرضه گوشت در نوبت‌های آتی را مطابق با سلیقه و فرهنگ آن کشور انجام دهد.

در حال حاضر صادرات شرکت میراتورگ روسیه که یک شرکت فعال در حوزه محصولات پروتئینی است به 30 کشور جهان از جمله منطقه خلیج‌فارس، جنوب‌شرق آسیا، آفریقا، به کشورهای منطقه اوراسیا و کشورهای مشترک‌المنافع صادر می‌شود.

پیش از این وزیر کشاورزی روسیه اعلام کرده بود که این کشور به صادرکننده عمده محصولات غذایی در جهان تبدیل می‌شود. این شرکت اعلام کرده که صد درصد کیفیت و سلامت لازم را در صادرات محصولات به ویژه محصولات یخ‌زده در نظر می‌گیرد.

این شرکت به مصرف‌کنندگان 3 هزار محصول غذایی با برندهای مختلف از جمله گوشت گاو، خوک، مرغ، وعده‌های خوراکی آماده، سبزیجات، قارچ و انواع غذاهای دیگر را عرضه می‌کند. در سال 2019 این شرکت بیش از 137 هزار تن گوشت گاو تولید کرده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری