1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-03-24 07:37 Time آمادگی ارائه مجوز کلینیک به فارغ التحصیلان دامپزشکی در دو حوزه صنعت اسب و آبزیان لرستان را داریم
مصطفی زبردست به خبرگزاری برنا گفت : با توجه به نیاز به وجود کلینیک های تخصصی در حوزه پرورش اسب و آبزیان از فارغ التحصیلان دامپزشکی برای اخذ مجوز دعوت می کنیم.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان ؛ زبردست شامگاه یکشنبه در نشست خبری مجازی با اصحاب رسانه استان که در گروه واتسابی مدیران و رسانه های لرستان برگزار شده بود در پاسخ به سوال خبرنگار برنا مبنی بر عملکرد دامپزشکی استان در خصوص بحث تخصصی دامپزشکی و کلیینیک اسب باتوجه به جایگاه ونقش اسب ورشته ورزشی سوار کاری در لرستان ، اظهارکرد: تعداد ۸۷ داروخانه ، ۶۸ درمانگاه و۱۱ شر‌کت پخش داروخانه های دامی در استان وجوددارد.

او با بیان اینکه داروخانه ها وکلینیک های دامپزشکی در تمام نقاط استان عملیات خدمات رسانی را انجام می دهند‌،افزود:درتمام شهرستان ها و نقاطی مانند معمولان ،سپیددشت ،شول آباد، هفت چشمه دلفان درمانگاه و داروخانه در راستای عرضه خدمات به بهره برداران وجوددارد .

مدیرکل دامپزشکی لرستان با اشاره به لزوم جذب دامپزشکان دردو حوزه آبزیان و صنعت اسب استان ، تصریح کرد: با توجه به حجم پرورش آبزیان وپرورش اسب در استان ونیاز به وجود کلینیک های تخصصی در این زمینه از فارغ التحصیلان دامپزشکی برای سرمایه گذاری در این دو حوزه دعوت می کنیم وآمادگی ارائه مجوز های لازم را به آنان داریم.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید) 

زبردست گفت: این اعلام آمادگی را داریم چنانچه افرادی خواستار راه اندازی مراکزدارویی ودرمانی درحوزه آبزیان وصنعت اسب در استان باشند کمتر از یک هفته مجوز های لازم را صادرکرده و همچنین مشاورات لازم را در این خصوص به آنان ارائه دهیم تا در این دو حوزه نیزمراکزی را برای خدمت رسانی در سطح استان داشته باشیم‌.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
 
2021 - Aug - 02