1
2
3
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل خبرداد
در چند ماه آینده بساط کشتارهای غیر مجاز در اردبیل برچیده می شود
 
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل در جلسه شورای هماهنگی و برنامه ریزی اداره کل دامپزشکی استان که در محل سالن جلسات این اداره کل ترتیب یافت با بیان اینکه با هماهنگی دستگاه قضایی و تعامل و هم افزایی دستگاههای بین بخشی مبارزه بی امان با کشتار غیر مجاز در سطح استان آغاز شده است افزود در چند ماه آینده بساط کشتارهای غیر مجاز در استان برچیده می شود و در این راستا شاهد نتایج ملموسی خواهیم بود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-03-20 09:25

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان؛ دکتر بهلول تکلوی تصریح کرد دامپزشکی بر خلاف کالبد کوچک و نحیفی که دارد حرفه ای متنوع با حوزه عملکردی و اثر گذاری بسیار وسیع و گسترده است و از راههای مختلف در سلامت، اقتصاد و پیشرفت جامعه تاثیر گذار است.

این مقام مسئول دامپزشکی اردبیل با تاکید بر اینکه یکی از محوری ترین فعالیت های دامپزشکی در حوزه نظارت بر بهداشت عمومی جامعه است خاطر نشان کرد در این راستا از ابتدای سالجاری 8 هزارو 735 مورد بازدید بهداشتی از مراکز تولید توزیع و عرضه فراورده های خام دامی بعمل آمده ودر مجموع 27 هزارو 138 کیلوگرم فراورده های خام دامی آلوده، غیر بهداشتی و تاریخ منقضی کشف و ضبط شده است.

وی در عین حال از ارجاع 60 پرونده تخلف بهداشتی به مراجع قضایی و پلمب 45 واحد متخلف حوزه سلامت و امنیت غذایی جامعه در این مدت خبر داد و گفت با اجرای طرح های مختلف نظارتی با متخلفین این حوزه بدون مماشات برخورد می کنیم.

دکتر تکلوی در ادامه سخنان خود آموزش و فرهنگسازی در حوزه فعالیت های دامپزشکی را مورد تاکید قرار داد و افزود علاوه بر آن اطلاع رسانی مستمر از کار هایی که انجام می گیرد باید سرلوحه امور و جزء برنامه های دائمی باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

مدیر کل دامپزشکی استان با یاد آوری شعار سال به نام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائیها خواستار همدلی، همیاری و همکاری دلسوزانه همکاران در راستای رسیدن به اهداف دامپزشکی در تامین سلامت و امنیت غذایی و ارتقائ سلامت و بهداشت عمومی جامعه شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری