1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-03-18 19:22 Time گفتگوی چهره به چهره پروفسور محمدنوری استاد دانشگاه شهید چمران اهواز با دامداران
صبح امروز مدیرکل دامپزشکی استان به همراه رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی و رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان شهرکرد در معیت پروفسور محمد نوری، استاد دانشگاه شهید چمران اهواز، از دو مجتمع دامداری شاه منظر و حاج کهوا در شهرکرد بازدید بعمل آوردند.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان در این بازدید که حدود 2 ساعت به طول انجامید، پروفسور نوری با زبان بسیار ساده و روان، از نزدیک با دامداران این مجتمع ها به گفتگو نشست. وی با بیان برخی مشکلات در روند پرورش گاو و گوسفند در استان، روش صحیح شیردادن به گوساله ها و از شیر گرفتن آنها و نحوه صحیح تغذیه، واکسیناسیون به موقع و نکاتی در خصوص فضای نگهداری دام ها را به دامداران یادآور شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی با اشاره به ضرورت آموزش به دامداران، از آموزش به عنوان عامل اصلی پیشرفت دامداری و دامپروری در کشور یاد کرد. پروفسور نوری همچنین گفت: دو عامل مس و سلنیوم تأثیر بسیار زیادی در تقویت سیستم ایمنی بدن دام داشته و ضرورت دارد، با ارائه آموزش لازم به دامداران، سطح این دو عنصر را در بدن دامها افزایش دهیم.شایان ذکر است بر اساس اعلام واحد آموزش اداره کل دامپزشکی استان، پروفسور محمد نوری در مدت حضور در استان، چندین وبینار و بازدید و همچنین سه دوره حضوری برای کارشناسان و کارکنان این اداره کل برگزار خواهد نمود.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
 
2021 - Jun - 16