1
2
3
اولین رویداد نانو فناوری سلامت، شیلات نوین و ارزش افزوده برگزار شد
 
اولین رویداد نانو فناوری سلامت، شیلات نوین و ارزش افزوده(نانو هک در زمینه شیلات) امروز (چهارشنبه) با حضور مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی ایران، موسسه تحقیقات شیلات، منطقه آزاد چابهار و دانشگاه تربیت مدرس در سالن همایش رازی برگزار شد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-12-01 00:00

به گزارش فاخته، دکتر بیتا مهروی مدیر گروه نانوفناوری پزشکی و مسؤول توسعه فناوری نانوی دانشگاه علوم پزشکی ایران به خبرنگار علمی ایرنا گفت: در تلاش هستیم ارتباط بین سلامت، فناوری نانو و شیلات را برقرار و این سه ضلع را به هم متصل کنیم.
وی با اشاره به اینکه اولین رویداد نانو هک در زمینه کاربرد فناوری نانو سلامت در شیلات برگزار شد، گفت: هدف ما تولید محصولات مورد نیاز جامعه است. با توجه به اینکه ما از موهبت دریا در شمال و جنوب کشور برخوردار هستیم از این نعمت خدادادی بتوانیم استفاده صحیح کنیم.
مهروی افزود: این کار نیازمند ارتباط بین متخصصان مختلف در شیلات و حوزه سلامت و نانو فناوری است تا هم نیازهای کشور برطرف شود و هم زمینه اشتغال زایی و کار آفرینی فراهم شود.
وی گفت: از همه مهمتر ارتباط بین صنعت و دانشگاه های علوم پزشکی به خصوص نانو فناوری است که در تلاش برای این کار هستیم.
مدیر گروه نانوفناوری پزشکی ادامه داد: این پیش رویداد به مدت چهار روز با حضور دانشجویان نانو فناوری، پزشکی، داروسازی و متخصصان شیلات برگزار شده و رویداد اصلی متعاقبا برگزار خواهد شد.
مهروی افزود: در این رویداد ۱۰۰ نفر ثبت نام کردند و این افراد به ۲۰ تیم ۵ نفره تقسیم می شوند.
وی اضافه کرد: این تیم ها برای رفع مشکلات شیلات ایده های خود را تا سه روز آینده ارائه می کنند. ۱۰ تیم در این مرحله برگزیده می شوند و به مرحله اصلی که با حضور سرمایه گذاران برپا می شود، حضور می یابند.
مدیر گروه نانوفناوری پزشکی افزود: شرکت کنندگان یکسری آموزش ها را می بینند و مسؤولان شیلات و سازمان منطقه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی، مشکلات و نیازهای خود را بیان می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری