• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-28 Time کشف و توقیف سه راس الاغ مرده در پست قرنطینه کامه تربت حیدریه
 
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تربت حیدریه گفت: کارشناسان واحد قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی شهرستان ، موفق به کشف و توقیف یک خودرو بنز حامل سه راس الاغ مرده شدند. ...

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تربت حیدریه، به گفته راننده این محموله از چادر نشینان منطقه گناباد بارگیری شده و قرار بوده که در منطقه رباط سنگ تخلیه شود، پرونده جهت بررسی های بیشتر به دادسرا معرفی گردید

دکتر سیدین با بیان اینکه هرگونه جابجایی و تردد فراورده های خام دامی  فقط با گواهی بهداشتی حمل دامپزشکی امکانپذیر می باشد،افزود: برخی از بیماری های مهلک در جامعه انسانی بین انسان و دام مشترک بوده و با جابجایی غیر مجاز ممکن است این بیماری ها موجب ایجاد مخاطره و تهدید علیه بهداشت عمومی گردد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان ساخت: پرونده تمامی متخلفین در جابجایی غیر مجاز دام و فراورده های خام دامی  به مراجع قضایی ارسال گشته و احکام آنها صادر خواهد شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29