• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-28 Time یک انتصاب و دو افتتاحیه در سیستان و بلوچستان
 
سرپرست شبکه دامپزشکی ایرانشهر معرفی و یک واحد مرغداری گوشتی در شهرستان نیکشهر و یک واحد داروخانه دامپزشکی در شهرستان زهک افتتاح گردید. ...

انتصاب دکتر سید محمد امین حسینی به سمت سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر

دکتر مهدی حسینی طی ابلاغی دکتر سید محمد امین حسینی را به سمت سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر منصوب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، دکتر مهدی حسینی مدیر کل دامپزشکی استان، طی ابلاغی دکتر سید محمد امین حسینی را به سمت سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر منصوب کرد.

متن حکم به شرح زیر میباشد:

 

جناب آقای دکتر سید محمدامین حسینی

باسلام،

احتراماً نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست  اداره دامپزشکی شهرستان ایرانشهر " منصوب می گردید. امید است با اتکال به خداوند متعال و همچنین بهره گیری از کلیه ظرفیت‏ها، استعدادها و توان بالقوه نیروهای متعهد و متخصص با رعایت اصل اعتدال گرائی و منشور اخلاقی دولت تدبیـر و امیـد و خدمـت به نـظام مقـدس جمهـوری اسـلامی ایـران، در انجام وظایـف محوله موفـق و مؤیـد باشید. ان شاء الله 

 

دکتر مهدی حسینی

مدیر کل دامپزشکی استان

 

افتتاح و بهره برداری یک واحد مرغداری گوشتی در شهرستان نیکشهر

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نیکشهر از افتتاح و بهره برداری یک واحد مرغداری گوشتی در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، ناصر مره ئی رئیس دامپزشکی نیکشهر از افتتاح  و بهره برداری یک واحد مرغداری گوشتی درایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، ائمه جمعه و اعضای شورای اداری این شهرستان خبر داد.

وی گفت: این واحد مرغداری گوشتی با ظرفیت 20هزار قطعه در هر دوره جهت اشتغال، بهبود معیشت، تامین نیاز بازار و افزایش تولید گوشت سفید شهرستان، افتتاح و بهره برداری گردید که با فعالیت این واحد، تعداد مرغداری های فعال تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی در این شهرستان به 10 واحد افزایش یافت.

ناصر مره ئی افزود: در سال 98 بیش از 3 میلیون و 600 هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری های این شهرستان انجام گرفت.


افتتاح و شروع به کار یک واحد داروخانه دامپزشکی در شهرستان زهک

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زهک از افتتاح و شروع به کار یک واحد داروخانه دامپزشکی در شهرستان زهک خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، رئیس اداره دامپزشکی زهک گفت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف ارائه خدمات بهتر به بهره برداران، یک واحد داروخانه دامپزشکی با حضور فرماندار، ائمه جمعه و جمعی از مسئولین ادارات در شهرستان زهک افتتاح شد.

علی رافع شیخی با اشاره به خدمات نظام و مقایسه آن با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین وظایف مسئولین و یکی از اهداف گام دوم انقلاب را بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نسل جدید دانست.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29