انتصاب دکتر وحید ابراهیم نژاد حمیدی به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین
 
دکتر وحید ابراهیم نژاد حمیدی به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین معرفی شد و از زحمات دکتر یدا... کلهر تقدیر به عمل آمد.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-02-22 08:56

با صدور حکمی از سوی دکتر زینالی مدیر کل دامپزشکی استان، دکتر وحید ابراهیم نژاد حمیدی که سابقه ریاست اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، آبزیان و زنبور عسل و ریاست اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان را در کارنامه خود دارد، به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین منصوب شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین دکتر حمید زینالی در مراسم تکریم و معارفه معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: بحث بیماریها محدود به یک شهر یا استان و کشور نخواهد بود و انتقال و انتشار بیماری با توجه به مراودات گسترده بسیار سریع می باشد.

دکتر حمید زینالی اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با وجود تحریمها و بیماری کرونا خوشبختانه کوچکترین خللی در راه ارائه خدمات به بهره برداران ایجاد نشد و کمبودی در زمینه مواد بیولوژیک را شاهد نبودیم.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

در پایان این جلسه مدیر کل دامپزشکی استان قزوین با ارائه تقدیرنامه ای از زحمات دکتر کلهر در 3 سال گذشته تشکر و دکتر وحید ابراهیم نژاد حمیدی را به عنوان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی منصوب کرد.    

 

مطالب مرتبط

چاپ
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری