1
2
3
اعلام آمادگی امام جمعه نهبندان جهت انعکاس توصیه های دامپزشکی از تریبون نماز جمعه
 
عدم رعایت مسائل بهداشتی خطرات جبران ناپذیری را متوجه جامعه خواهد نمود.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-02-16 12:31

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی نهبندان، همکاران شبکه دامپزشکی شهرستان با حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کردند.

محسن آهنی سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان در این دیدار با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه دامپزشکی در تامین امنیت غذایی با منشاء دامی، بر تلاش اکیپ های نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی در زمینه بازرسی از مراکز تهیه، تولید، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی اشاره کرد و اظهار نمود: عدم رعایت مسائل بهداشتی و شرعی حکم مشارکت در جرم را دارد و کوتاهی در امر مسائل بهداشتی خطرات جبران ناپذیری را متوجه جامعه خواهد نمود.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت های اصلی انبیا تعیین حلال و حرام بوده و جزو رکن اساسی رسالت پیامبر اکرم (ص) بوده است، افزود: ناظرین بهداشتی زیر نظر سازمان دامپزشکی و ناظرین شرعی نیز زیر نظر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان‌ دامپزشکی کشور و وزارت جهاد کشاورزی هستند که در شهرستان نهبندان این امر خطیر به عهده امام جمعه شهرستان می باشد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی امام جمعه شهرستان نهبندان با بیان اینکه دامپزشکی در خط مقدم مبارزه با بیماری های دام و طیور قرار دارد و سهم آن در تامین امنیت غذایی در جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست، تاکید کرد: تریبون نماز جمعه جهت انعکاس توصیه های دامپزشکی آمادگی کامل دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، خیابان خواجه ربیع، آیت الله عبادی 80 پلاک3
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری