1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-02-15 17:28 Time انتصاب دکتر مهران پدر نژاد به عنوان سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل
با حکم مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل دکترمهران پدرنژاد به عنوان سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی این اداره کل منصوب شد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اردبیل، با حکم  مدیر کل دامپزشکی استان، دکترمهران پدرنژاد به عنوان سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی این اداره کل منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان در قسمتی از حکم انتصاب که از سوی دکتر بهلول تکلوی صادر شد،  آمده است:
با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت "سرپرست اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای دامی استان اردبیل "منصوب می شوید .
اهمیت پیشگیری و مبارزه با بیماریهای دامی در استان با توجه به پتانسیل بالای دامپروری ایجاب می نماید که جنابعالی با بهره گیری از همه ظرفیت ها و نیروهای متخصص و متعهد در پیشبرد اهداف سازمانی در جهت تامین امنیت غذایی گام های موثری بردارید.
گفتنی است  وی مسئولیتهایی  نظیر معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اردبیل و سرپرستی ادارات دامپزشکی شهرستان های خلخال و گرمی را در کارنامه فعالیت و سوابق کاری خود دارد.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
 
2021 - Jun - 16