1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1400-02-15 08:05 Time نجات خرس قهوه‌ای در کرمانشاه
یک قلاده خرس قهوه‌ای که بر اثر برخورد با خودروهای عبوری در محور اسلام آبادغرب-ماهیدشت دچار آسیب شده بود، پس از عملیات بیهوشی به کلینیک دامپزشکی کرمانشاه منتقل و تحت مداوا قرار گرفت.

به گزارش فاخته به نقل از ایسنا در پی گزارش دوستداران محیط زیست مبنی بر آسیب دیدگی یک قلاده خرس قهوه ای بالغ بر اثر برخورد با خودروهای عبوری در محور اسلام آبادغرب – ماهیدشت، بلافاصله اکیپی از سوی محیط زیست استان به محل حادثه اعزام شدند.

فریدون یاوری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در این خصوص گفت: این حادثه حوالی ساعت 30 دقیقه بامداد امروز(13 اردیبهشت) اتفاق افتاد که با توجه به آسیب دیدگی حیوان از ناحیه سر و دست ها، نسبت به بیهوشی آن اقدام شد.

وی افزود: عملیات بیهوشی این خرس بالغ قهوه ای توسط دامپزشک اداره کل حفاظت محیط زیست استان انجام و پس از انجام عملیات بیهوشی، این حیوان جهت مداوا به کلینیک دامپزشکی مرکز استان انتقال یافت.

یاوری گفت: در حال حاضر وضعیت این حیوان با ثبات بوده و تحت مداوا قرار دارد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی با تقدیر از نیروی انتظامی، پلیس راهور و مردم محلی اظهار کرد: با توجه به اینکه منطقه مذکور یکی از زیستگاه های خرس قهوه ای در استان می باشد ضروری است رانندگان در هنگام تردد به ویژه در ساعات شبانگاهی دقت لازم را داشته باشند تا از وجود چنین حوادث ناگواری جلوگیری بعمل آید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
 
2021 - Jun - 16