• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی:
Time 1398-11-25 Time اجرای طرحی لاکچری درخراسان جنوبی/تخم مرغ بومی بهداشتی عرضه می شود
 
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی از اجرای طرح لیبل گذاری تخم مرغ بومی خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده تخم مرغ بومی به صورت بهداشتی و بسته بندی وارد بازار می شود. ...

به گزارش فاخته، محمد اصغر زاده در گفت و گو با مهر از بسته بندی تخم مرغ بومی خبر داد و اظهار کرد: به دنبال این هستیم که تخم مرغ بومی با نظارت دامپزشکی و با لیبل بسته بندی شود.

وی از ورود برخی دستگاه‌ها مانند بسیج و کمیته امداد امام (ره) به اجرای این طرح خبر داد و گفت: در حاضر دو واحد مرغداری مستقل برای اجرای طرح در مرحله اخذ پروانه هستند.

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی اظهار کرد: پیش بینی می‌شود در عید نوروز پیش رو تخم‌مرغ بومی با بسته بندی مناسب و نظارت شده در سطح بازار استان توزیع و به خارج استان هم صادر شود.

وی با بیان اینکه مرغداری‌های تحت پوشش این طرح از همان گام نخست پرورش جوجه و تخم‌مرغ زیر نظر نظارت دکتر دامپزشک قرار می‌گیرند، گفت: علاوه بر تخم مرغ، تخم کبک و بلدرچین هم عرضه خواهد شد.

اصغر زاده با بیان اینکه با اجرای این طرح، تخم‌مرغ‌های بومی بدون لیبل و مارک دامپزشکی جمع‌آوری می‌شوند، افزود: در این طرح اصول بهداشتی در تولید تخم مرغ کاملاً رعایت می‌شود و مردم نسبت به سلامت غذای مرغ و سالم بودن تخم مرغ اطمینان کافی داشته باشند.

وی با بیان اینکه این طرح در حال حاضر در هیچ نقطه از کشور اجرا نمی‌شود، ادامه داد: در مقطعی از زمان در تهران به حالت لاکچری اجرایی شد اما در حال حاضر متوقف شده است.

اصغر زاده از صدور مجوز صنعتی مرغ بومی خبر داد و اظهار کرد: این واحدها می‌توانند برای شرکت در طرح، بسته بندی وابسته راه انداری کنند.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
   7348537 - 0513
04  نشانی:
مشهد - بلوارعبدالمطلب - عبدالمطلب 5 - پلاک 14
04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
 
5 - شعبان - 1441
 
2020 - Mar - 29