1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-21 19:57 Time برگزیدگان دومین مسابقه ملی دامپزشکی «دام تاپ ۲» در شهرکرد معرفی شدند
 
دومین مسابقه ملی دامپزشکی با عنوان «دام تاپ ۲» روز چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار شد و سه ایده برتر این مسابقه انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش فاخته، رییس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در مرحله پایانی دومین مسابقه ملی دامپزشکی گفت: ۶۰ ایده‌ در پنج محور تغذیه اقتصادی و بهره‌وری بالا، مدیریت و کسب‌وکار دیجیتال در دامپزشکی، داور درمانی و درمان‌های بومی در دامپزشکی، چالش‌ها و راهکارهای موجود در قوانین حاکم بر دامپزشکی و مکانیزاسیون هوشمند سازی سیستم‌های پرورش دام و آبزیان به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد.

احمد حقانی افزود: از میان ایده‌های دریافت شده ۱۲ ایده به مرحله پایانی راه یافت که پس از ارائه ایده‌ها از طرف ایده پردازان، سه طرح و ایده بنا به نظر داوران و تماشاگران به‌عنوان ایده‌های برتر معرفی و انتخاب شدند.

 وی یادآور شد: در دومین مسابقه ملی ایده‌شو دامپزشکی، ایده اسماعیل قنبری با عنوان «قلاده ضد کک و کنه» از دانشگاه اصفهان توانست عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.

حقانی تصریح کرد: آرمین دیهیم، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با ارائه ایده‌ای با عنوان «استفاده از گیاه بومی کمای چهارمحال و بختیاری» جایگاه دوم این مسابقه ملی را کسب کرد و ایده مریم ادیب زاده از شرکت‌کنندگان بخش آزاد نیز با عنوان «تفنگ تلفیق دوربین‌دار» به مقام سوم رسید.

به گزارش ایرنا، دومین مسابقه ملی دامپزشکی با عنوان «دام تاپ ۲» با همکاری مراکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد شهر قدس و کازرون به‌صورت مجازی برگزار شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری