1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-21 19:48 Time بازدید رئیس سازمان دامپزشکی از فرایند نظارت‌های بهداشتی در سامانه عرضه عمده «بهمن»
 
از آنجا که مرکز بزرگ عرضه مرغ و گوشت بهمن، مسئولیت توزیع 40 درصد گوشت مرغ مصرفی جمعیت ۹ میلیون نفری کلان‌شهر تهران را بر عهده دارد و روزانه از ۱۰ استان کشور، مرغ وارد میدان بهمن شده و از طریق این میدان توزیع می‌شود؛ رئیس سازمان دامپزشکی کشور از فرایند اعمال نظارتهای بهداشتی بر این سامانه عرضه عمده بازدید کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علی‌صفر ماکنعلی رئیس این سازمان، امروز چهارشنبه 20 بهمن 99 در بازدید از مرکز بزرگ و عمده عرضه مرغ و گوشت بهمن، در جریان فرایند اعمال نظارت‌های بهداشتی بر این سامانه قرار گرفت.
این بازدید از آن جهت مهم است که فروشگاه‌ها و مغازه‌های عرضه مواد پروتئینی سطح شهر، محصولات مورد نیاز خود را از این مرکز که به بورس تأمین گوشت مرغ پایتخت تبدیل شده است، تهیه می‌کنند. به گونه‌ای که گوشت قرمز و گوشت مرغی که از طریق این مرکز توزیع می‌شود، قبل از عرضه مطابق اصول و موازین بهداشتی از سوی تیم تخصصی دامپزشکان مستقر در محل بررسی شده و سلامت آنها مورد تأیید قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است سامانه توزیع عمده مرغ و گوشت بهمن از نقش فرا شهری و ملی برخوردار است، و با توجه به اهمیت گوشت مرغ در سبد خرید و سفره خانواده‌ها و نقش میدان بهمن در توزیع این محصول استراتژیک، در شرایط خطیر و حساس کنونی، این میدان از اهمیت و جایگاه ویژه‌تری برخوردار شده است.
در واقع با توجه به همین مهم، نظارت بر روند ورود، کنترل مدارک، تحویل به غرف و عرضه غرف و همچنین بحث‌های نظارت بهداشتی اعمال شده در میدان بهمن از سوی کادر دامپزشکی مستقر در سامانه عرضه بهمن از نکات مهم و مورد توجه رئیس سازمان دامپزشکی کشور بود که با حساسیت مدیریتی و فنی جویای جزء به جزء آن می‌شد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری