1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-16 18:03 Time دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار میزبان ۱۷۳ دانشجور در آزمون جامع پیش‌درمانگاهی دامپزشکی
 
معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار از برگزاری آزمون جامع پیش‌درمانگاهی دامپزشکی این واحد دانشگاهی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حضور ۱۷۳ دانشجوی مقطع دکتری حرفه‌ای دامپزشکی خبر داد.

صابر زرین‌کمر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در گرمسار، درباره برگزاری آزمون جامع پیش‌درمانگاهی دامپزشکی اظهار کرد: این آزمون با حضور ۱۷۳ دانشجوی مقطع دکتری حرفه‌ای دامپزشکی این واحد دانشگاهی صبح امروز برگزار شد.

وی افزود: طبق روال معمول این آزمون جامع سالانه در دو نوبت برای آن گروه از دانشجویان دکتری دامپزشکی برگزار می‌شود که موفق شده‌اند تعداد بیش از ۱۲۷ واحد درسی مؤثر پیش‌درمانگاهی دامپزشکی را با شرط معدل کل بیش از ۱۲ سپری کنند.

معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار بیان کرد: شرط قبولی در این آزمون برای این دانشجویان به‌منزله مجوز و پیش‌نیاز برای اخذ دروس درمانگاهی و گذراندن دوره‌های کارورزی در مراکز درمانگاهی دامپزشکی است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

زرین‌کمر تأکید کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون توفیق برگزاری دقیق و توأم با نظم و انضباط برای این واحد دانشگاهی حاصل شده و امیدواریم با تلاش صادقانه اعضای هیئت علمی گروه آموزشی دامپزشکی و جدیت دانشجویان در فراگیری دروس و بهره‌بردن از علم استادان، بار دیگر درصد بالای قبولی دانشجویان برای دانشکده دامپزشکی واحد گرمسار حاصل شود.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری