1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-16 09:49 Time برگزاری آزمون‌های جامع پزشکی و دامپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی کازرون
 
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از برگزاری آزمون‌های جامع پیش‌کارورزی دانشجویان پزشکی، علوم پایه پزشکی و پیش‌درمانگاهی دامپزشکی در دو نوبت صبح و عصر خبر داد.

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری آنا از کازرون، محمدرضا دالوند در حاشیه برگزاری آزمون‌های جامع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون اظهار کرد: آزمون پیش‌کارورزی پزشکی و علوم‌ پایه به‌ترتیب در نوبت‌های صبح و بعدازظهر با شرکت ۴۱ نفر در نوبت صبح و ۲۸ نفر نوبت عصر به میزبانی واحد شیراز و آزمون جامع پیش‌درمانگاهی دامپزشکی در نوبت صبح با حضور ۷۶ دانشجو در واحد کازرون برگزار شد.

وی با قدردانی و تشکر از معاون علوم پزشکی واحد کازرون و سایر مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری آزمون در واحد شیراز، با اشاره به شرایط کرونا عنوان کرد: این آزمون‌ها با رعایت پروتک‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی مطابق دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به نحو مطلوب با همکاری صمیمانه مسئولان و پرسنل واحد شیراز برگزار شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با تلاش‌های انجام‌شده از سوی این دانشگاه و نماینده مردم‌ شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی شاهد تجهیز و بهره‌برداری بیمارستان آموزشی امام علی(ع) باشیم تا دانشجویان گروه‌های پزشکی بتوانند بخش‌های بالینی خود را در این بیمارستان بگذرانند.

دالوند ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون اکنون دارای بیش از ۵۰ رشته تحصیلی در قالب دانشکده‌های علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی، دامپزشکی و کشاورزی و دانشکده پزشکی‌ است و همچنین رشته‌های مامایی، پرستاری، بهداشت عمومی و علوم آزمایشگاهی نیز در واحد کازرون دایر  است که هرساله از بین داوطلبان ازمون سراسری دانشجو می‌پذیرد.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری