1
2
3
طوفان توئیتری داوطلبان آزمون جامع دامپزشکی دانشگاه آزاد / گوشتان جایی برای شنیدن صدای یک فرزند وطن را دارد؟
 
داوطلبان آزمون جامع دامپزشکی دانشگاه آزاد در اعتراض به برگزاری آزمون در اسفندماه ۹۹ همزمان با آغاز پیک چهارم کرونا طوفان توئیتری به راه انداختند.
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-11 09:27

به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری دانشجو، آزمون‌های علوم پایه دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع دکتری حرفه‌ای «پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی» هر ساله در دو نوبت به صورت کشوری برگزار می‌شود و تحت نظارت مستقیم مرکز آزمون است.

شرکت در آزمون جامع پیش‌درمانگاهی، مطابق ماده ۱۱ آیین‌نامه دوره دکتری عمومی دامپزشکی، مصوب جلسه ۳۴۳ شورای عالی برنامه‌ریزی و بخشنامه ۲۲/ ۴۰۲ وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای تمام دانشجویان مقطع دکتری عمومی دامپزشکی دانشگاه آزاد و سراسری الزامی است؛ به طوری که بدون قبولی در این آزمون، امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری حرفه‌ای وجود نخواهد داشت.

نوبت اول آزمون پیش‌درمانگاهی در شهریورماه ۹۹ با وجود اعتراضات دوطلبان به شیوع ویروس کرونا با حواشی بسیار برگزار شد. اکنون پس از گذشت ۵ ماه از زمان برگزای اولین نوبت این آزمون و نزدیک شدن به زمان برگزاری نوبت دوم آزمون جامع دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در ۱۴ اسفند ماه ۹۹ و آغاز پیک چهارم ویروس کرونا در کشور، جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشکده‌های دامپزشکی دانشگاه‌های آزاد کشور در نامه‌ای هماهنگ خطاب به «محسن نفر» معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن اشاره به شیوع بیماری کووید-۱۹ در کشور، خواستار تغییر تاریخ آزمون جامع پیش‌درمانگاهی دامپزشکی از اواسط اسفند ماه به اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ شدند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

 

صدای اعتراض داوطلبان آزمون جامع دامپزشکی دانشگاه آزاد بلند شد / گوشتان جایی برای شنیدن صدای یک فرزند وطن را دارد؟

اعتراض داوطلبان به برگزاری آزمون جامع دامپزشکی در اسفندماه ۹۹ تنها به ارسال نامه ۹ مسئول بسیج دانشجویی خاتمه نیافت به طوری که داوطلبان در فضای توئیتر با هشتگ‌های «آزمون_سیاه، اسفند _سیاه»، «تعویق_ آزمون _جامع _دامپزشکی» به طوفان توئیتری پرداختند و از این طریق اعتراضات خود را اعلام کردند.


برخی از داوطلبان نیز با عنوان اینکه «میخواهم زنده بمانم» و «خواهیم مرد» اعتراض خود به برگزاری آزمون جامع دامپزشکی دانشگاه آزاد در اسفند ماه ۹۹ را اعلام کردند و خواستار تعویق آزمون شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
09055204638
04  نشانی:
مشهد، الهیه، سجادیه، مجتمع آرامس، تیپ یک، ورودی 2 پلاک 113
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری