1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
استاندار قزوین:
Time 1399-12-08 20:08 Time مرغداران متخلف مجازات می‌شوند
 
استاندار قزوین گفت: مرغدارانی که بدون توجه به حقوق مردم بخواهند مرغ خود را در بازار آزاد به قیمت گزاف به فروش برسانند، مجازات خواهند شد.

به گزارش فاخته به نقل از ایرنا هدایت الله جمالی پور روز جمعه با بیان این مطلب، افزود: یکی از وظایف ستاد تنظیم بازار، بازرسی و نظارت بر تأمین کالاها و عرضه آنها در بازار از جمله گوشت مرغ است که مورد تقاضای مردم قرار دارد و باید برای تامین آن با توجه به ظرفیت‌های داخل استان اقدام شود.

 وی افزود: تمام سیاست استان حمایت از تولید است که آن را به عنوان یک دستور شرعی،قانونی و تکلیفی خود می دانیم و مقام معظم رهبری نیز این موضوع را به عنوان یک امر بسیار مهم برای کشور دانسته‌اند.

استاندار قزوین گفت: ما از همه واحدهای تولیدی به ویژه مرغداری‌ها در همه شرایط حمایت و تسهیلگیری کرده‌ایم و انتظار داریم تا سیاست استان، حمایت از تولید است در تولید و توزیع گوشت مرغ، همکاری جدی با مدیران استان داشته باشند.

وی افزود: اصلاً قابل پذیرش نیست ما در استان، بخش زیادی از مرغ مورد نیاز کشور را تولید کنیم اما خود استان از این موهبت بی بهره باشد و مرغداران اقدام به انتقال مرغ به استان‌های دیگر کنند و به مردم فشار بیاورند که موجب نارضایتی در جامعه شود.

جمالی پور گفت:ما دستور داده‌ایم که با هرمرغداری که حقوق مردم را توجه نکند برخورد شود و نیروی انتظامی نیز در خروجی‌های استان مستقر باشد و اگر مرغداری بدون هماهنگی، برای خروج مرغ اقدام کرد آن را ضبط کنند و در مناطق محروم استان توزیع نمایند.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

وی تصریح کرد: از همه مرغداران استان درخواست می‌کنیم که این شرایط سخت را با کمک خود تسهیل کنند و اجازه ندهند که ما به رفتارهای سختگیرانه و مقابله‌ای روی آوریم.

 جمالی پور با بیان اینکه اگر مرغداران، همکاری نکنند حتماً مجازات خواهند شد و تخلف آنها مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت، افزود:سازمان تعزیرات حکومتی وظیفه دارد با مرغدارانی که بدون رعایت ضوابط قانونی و اخذ مجوز از دامپزشکی و هماهنگی با جهاد کشاورزی مرغ را خارج می‌کنند و در بازارهای دیگر به صورت آزاد و به قیمت‌های گزاف می‌فروشند حتماً برخورد کند.

استاندار قزوین گفت: انتظار داریم تولیدکنندگان در استان هیچ وقت در تقابل با یکدیگر قرار نگیرند و مثل همیشه میان تولیدکنندگان و خدمتگزاران آنها در دولت همراهی و همکاری وجود داشته باشد و با تدبیر و همکاری ازاین شرایط عبور کنیم.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری