1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-08 20:01 Time برگزاری نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین‌المللی و منطقه‌ای بهداشت دام
 
دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل سازمان دامپزشکی کشور نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام را با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفترهای فنی سازمان برگزار کرد.

به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نقل از دفتر سازمان‌های تخصصی و امور بین الملل این سازمان، نخستین دوره آموزشی مراجع و سازمان‌های بین المللی و منطقه‌ای بهداشت دام توسط دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل سازمان چهارشنبه ششم اسفند 99 با حضور معاونین سلامت ادارات کل دامپزشکی استانها و نمایندگان دفاتر فنی سازمان برگزار گردید.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

بنابراین گزارش، با توجه به اهمیت نقش سازمانهای بین‌المللی در ارتباط با سرویس‌های دامپزشکی دولتی به منظور ارتقای سلامت و رفاه حیوانات و رسیدن به مفهوم سلامت واحد در کل جهان این دوره آموزشی برگزار گردید. در این دوره در خصوص تاریخچه، وظایف، ارتباطات و پروژه‌های بین المللی و نقش سازمان‌های بین المللی oie, FAO, APHCA و کمیسیون اتحادیه اروپا و ارتباطات سازمان دامپزشکی کشور با این سازمان‌ها مطالبی ارائه شد. در این دوره آموزشی دکتر عطیه دباغیان و دکتر بهزاد موسوی از دفتر سازمانهای تخصصی و امور بین‌الملل به عنوان مدرس حضور داشتند .

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری