• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-05 09:42 Time چگونه نظارت بر واردات نهاده‌های دامی تقویت می شود؟
 
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس، با تغییر متولی واردات نهاده‌های دامی می‌تواند نظارت بهتر و دقیق‌تری داشته باشد و این کالای اساسی در شرایط بهتری در اختیار تولید کنندگان گوشت مرغ و قرمز قرار می‌گیرد.

به گزارش فاخته، محمدجواد عسکری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص واگذاری بخشی از وظایف تنظیم بازار محصولات مانند مرغ و تخم‌مرغ و واردات نهاده‌های دامی به وزارت جهاد کشاورزی، گفت: به دلیلی ناهماهنگی بین دستگاه‌های متولی مانند وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و بانک مرکزی در زمینه تامین نهاده‌های دامی نشست‌هایی در کمیسیون کشاورزی برگزار شد.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در نشست‌های کمیسیون با حضور وزرای مربوطه مقرر شد در راستای هموار شدن مسیر متولی ثبت سفارش واردات نهاده‌های دامی یک دستگاه باشد، ادامه داد: در ابتدا رئیس جمهور در خصوص واگذاری اختیارات تنظیم بازار نهاده‌های دامی به وزارت جهاد کشاورزی مخالفت کرد اما مجددا این تصمیم اتخاذ شده است.

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در گذشته کسی پاسخگوی شرایط بازار نهاده‌های دامی نبود، عنوان کرد: واگذاری اختیارات واردات‌ نهاد‌های دامی به وزارت جهاد کشاورزی نقطه امیدی برای پایان دادن به فضای نابسامان بازار نهاده‌ها است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

عسکری با بیان اینکه به زودی شرایط واردات نهاده‌های دامی ساماندهی می‌شود، گفت: کمیسیون کشاورزی مجلس با تغییر متولی واردات نهاده‌های دامی می‌تواند نظارت بهتر و دقیق‌تری داشته باشد و این کالای اساسی در شرایط بهتری در اختیار تولید کنندگان گوشت قرمز و مرغ قرار می‌گیرد.

 

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری