• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-12-04 09:54 Time تقدیر از فرمانده ی باسابقه ی بسیج دانشکده دامپزشکی واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی
 
طی مراسمی که در مرکز هماهنگی های بسیج دانشگاه آزاد کشور برگزار شد از دکتر دانا الله بخشی فرمانده ی باسابقه ی بسیج دانشکده دامپزشکی دانشگاه علوم وتحقیقات تقدیر شد.

به گزارش فاخته، در این مراسم دکتر علی مظفری مسئول مرکز هماهنگی بسیج دانشگاه آزاد ضمن تقدیر از زحمات وی در مدت 7 سال مسئولیت ایشان در بسیج دانشگاه علوم تحقیقات؛ دکتر الله بخشی را نمونه ی یک دانشجوی مجاهد دانست و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

بنا به این گزارش، قابل ذکر است که دکتر الله بخشی مسئولیت بسیج این دانشکده را از شهریور۹۲تا شهریور ۹۹داشتند و ده ها اردوی جهادی و فعالیت علمی در دوره ی مسئولیت ایشان اجرا و برگذار گردیده است.
در پایان این مراسم هم دکتر مظفری از برگزاری یک اردوی تخصصی دامپزشکی در اواخر سال نیمه ی دوم اسفندماه در برخی از روستاهای نظرآباد خبر داد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)
همچنین دکتر مظفری، پایگاه بسیج دانشکده دامپزشکی را از پایگاه های فعال حوزه ی بسیج دانشگاه علوم تحقیقات دانست.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری