• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1398-11-20 00:00 Time برگزاری پنجمین کنگره ملی علوم پایه دامپزشکی در کرمان
 
پنجمین کنگره ملی علوم پایه دامپزشکی، هفتم و هشتم خردادماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد

به گزارش فاخته، دکتر "بهادر شجاعی" رییس کنگره ملی علوم پایه دامپزشکی در گفت‌وگو با ایسنا، از برگزاری پنجمین کنگره ملی علوم پایه دامپزشکی در کرمان در بهار سال آینده خبر داد و گفت: این کنگره هفتم و هشتم خردادماه سال ۱۳۹۹ در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار خواهد شد.

وی کالبدشناسی آناتومی، بافت شناسی، جنین شناسی و سلول‌های بنیادی، فیزیولوژی، بیوشیمی پایه و بالینی، فارماکولوژی و سم شناسی پایه و بالینی، کاربرد علوم پایه در علوم بالینی، بیوانفورماتیک، زیست شناسی سلولی- مولکولی و زیست فناوری و اخلاق پژوهشی و آموزش در دامپزشکی را محورهای این کنگره برشمرد.

رییس کنگره ملی علوم پایه دامپزشکی در ادامه گردهمایی‌های علمی را فرصتی برای قوام بخشیدن به روابط انسانی و گسترش آنها و آشنایی با تجارب بزرگان و جنبش‌های خلاقانه جوانان دانست و بیان کرد: در این کنگره، با تعریف کارگاه های کاربردی و مورد درخواست بازار کار و با همکاری سازمان نظام دامپزشکی استان و کشور در مورد دریافت امتیاز بازآموزی، سعی داریم تا، گامی هر چند کوچک، در جهت کارآفرینی برای جوانان متخصص و روزآمد کردن دانش متخصصان قدیم حوزه دامپزشکی برداریم.

وی ادامه داد: همچنین در این گردهمایی، با تعریف محور آموزش در دامپزشکی و تاکید بر علوم تربیتی در ارتقا کیفیت این آموزش، و توجه بر نقش گرایش های مختلف هنر در ساخت وسایل و پوسترهای کمک آموزشی مناسب و اثرگذار، از متخصصین این رشته ها برای شرکت و ارائه نظرات و راهکارهای خود دعوت شده است.

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
 051-37573506
04  نشانی:

مشهد- بلوار عبدالمطلب- عبدالمطلب 11- لاله 1

04   پیام کوتاه:
   30003300887766
04    ایمیل:
   info @ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری

 
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
 
26 - ذو الحجة - 1441
 
2020 - Aug - 15