1
2
3
Time 1399-11-23 12:45 Time امام جمعه یزد: نگهداری سگ در خانه نقشهٔ دشمن برای کاهش جمعیت کشور است
او که در دیدار با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سخن می‌گفت، از اختصاص ارز برای غذای سگ و گربه و راه‌اندازی کلینیک‌های درمان حیوانات خانگی نیز انتقاد کرده و گفته است این کارها «همراهی خواسته یا ناخواسته» با «دشمن» است.
Delivery
Delivery
Delivery

به گزارش فاخته، حجت الاسلام محمدرضا ناصری، امام جمعه یزد، گفته است نگهداری حیوانات خانگی مانند سگ در خانه، حربه‌ای است که «توسط دشمن طراحی شده» و هدف آن «کاهش جمعیت و زادآوری» است.

او که در دیدار با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سخن می‌گفت، از اختصاص ارز برای غذای سگ و گربه و راه‌اندازی کلینیک‌های درمان حیوانات خانگی نیز انتقاد کرده و گفته است این کارها «همراهی خواسته یا ناخواسته» با «دشمن» است.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

ناصری گفته است که «دشمنان ما به‌ویژه انگلیسی‌ها روی تغییر فرهنگ و تغییر سبک زندگی خانواده‌های ایرانی» سرمایه‌گذاری کرده و «دنبال راه‌هایی برای جایگزین کردن فرزندآوری در خانواده‌هاست».

در ماه‌های گذشته، گزارش‌های متعددی درباره پلمب فروشگاه‌های محصولات حیوانات خانگی از جمله فروشگاه‌های ویژه سگ و گربه و پت‌شاپ‌ها منتشر شده است.

«پت‌شاپ‌ها» غذا و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی مانند سگ، گربه، جوندگان مثل خرگوش و همستر، پرندگان زینتی مثل مرغ مینا، طوطی و کاسکو را عرضه می‌کنند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه (0)

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری