• امام جعفرصادق (علیه‌السلام): اُغزوا تُوَرِّثوا ابناءَكُم مَجداً. در جبهه‌های نبرد با دشمن همواره آماده و در راه خدا جهاد نمائید كه شرف و افتخار را بعد از خود برای فرزندانتان به یادگار خواهید گذاشت. (وسائل، ج ١١، ص ٩)
  • امام على عليه السلام:اللّه َ اللّه َ في عاجِلِ البَغيِ، و آجِلِ وَ خامَةِ الظُّلمِ،و سُوءِ عاقِبَةِ الكِبرِ: از خدا بترسيد، از خدا بترسيد، درباره عاقبت ناگوار ستم در دنيا و آخرت و از فرجام بدِ كبر و نخوت(نهج البلاغة: الخطبة ۱۹۲)
  • امام جعفرصادق(علیه‌السلام):لَو أَنَّ الناسَ أَدُّوا حُقوقَ اَموالِهِم لَكانوُا عایِشینَ بَخَیر. مردم اگر حقوق و واجبات مالی خود را ادا می‌کردند مسلّماً همه از یک زندگی مطلوب و رضایتبخشی برخوردار می‌شدند. (وسائل، ج ٦، ص ٢)
1
2
3
Delivery
Delivery
Delivery
Time 1399-11-10 19:10 Time قطع سهمیه واکسن یکی از مراکز مایه کوبی کردستان
 
رئیس اداره حقوقی دامپزشکی کردستان گفت:یکی از مراکز مایه کوبی دامپزشکی در کردستان به قطع سهمیه دریافت واکسن به مدت سه ماه محکوم شد.

به گزارش فاخته به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج، گشین مهدوی رئیس اداره حقوقی اداره کل دامپزشکی استان کردستان گفت:در بازدید‌کارشناسان ستادی و شبکه دامپرشکی در راستای اجرای طرح رصد و پایش دارو و واکسن، یکی از مراکز مایه کوبی بخش غیر دولتی دامپزشکی در یکی از شهرستان‌های مرزی کردستان به علت عرضه خارج از شبکه واکسن‌های طیور با شکایت این اداره کل، از سوی اداره کل تعزیرات حکومتی محکوم شد.

جدیدترین خبرهای حوزه دامپزشکی و صنایع دام و طیور را در کانال تلگرامی فاخته دنبال کنید. (کلیک کنید)

او افزود: این مرکز مایه کوبی به علت عرضه خارج از شبکه و سایر تخلفات از سوی شعبه‌های بدوی و تجدید نظر اداره کل تعزیرات حکومتی استان کردستان به قطع سهمیه دریافت واکسن به مدت ۳ ماه و با توجه به سایر تخلفات انجام شده به درج در پرونده و پروانه بهداشتی محکوم شد.

دیدگاه (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

تخلفش رو دقيق بگيد چي بوده!!!

هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
0 کارکتر
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
04   تلفن:
051-37573506
04  نشانی:
خراسان رضوی-مشهد-بلوار هنرور-هنرور4 پلاك 10.2
04   پیام کوتاه:
 30003300887766
04    ایمیل:
 info@ fakhtehnews.ir
آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری